Hoppa till sidans innehåll

Rydetmixen 2016


Namn

 

Klubb

V

D

KP

Birgitta o Sune Blad

LAN

5

31

65

Mia o Lasse Kåhlberg

USK

5

28

64

Laila Eriksson o Rune Blomberg

ÅRE

4

29

64

Britta Säfsten o Bertil Ryberg

ÅRE

4

27

63

Eva-Britt o Tomas Wallin

SKT

4

26

61

Ylva Wendert o Björn Fränding

VPC

4

26

57

Marianna Pruszynska o Bert Nilsson

SKT

4

17

56

Marianne o Sten Collstedt

GRE

4

12

59

Anita Lysen o Bo Sjöström (HÄL)

HBK

4

8

57

Siv Svensson o Lennart Lindgren

MGÅ

4

7

56

Inger o Ove Löfgren

KÄR

4

7

51

Mervi Lundkvist o Lennart Hallgren

SKT

3

21

57

Gun o Werner Heidenreich

KÄR

3

14

54

Britt-Marie Zedig o Lennart Ljungkvist

KÄR

3

14

48

Ann-Marie o Leif Carlsson

VAR

3

12

57

Berit o Bengt  Alvhage 

LÄJ

3

12

53

Kerstin o Tage Sundkvist

USK

3

9

58

Britt Sjöstedt Jan Lindvall

VPC

3

9

51

Lillemor o Bengt Carlsson

LAN

3

8

53

Eva Andersson o Ingvar Janson

LID

3

5

57

Lisbeth o Ulf Welin

VPC

3

5

50

Dorothy Sigmark o Åke Leandersson

PKV

3

2

50

Erna o Olle Christoffersson

USK

3

1

48

Birgitta Carlsson o Kent Högberg

ÅSA

3

0

47

Margareta o Gunnar Rendefors

VPC

3

-1

51

Gun o Stellan Persson

VPC

3

-2

46

Solweig Elmrin o Lars-Erik Hansson

GRE

3

-2

46

Lotta o Gunnar Wåhlberg

MGÅ

2

5

53

Mona Schill o Kjell Magnusson

MGÅ

2

3

55

Monica Bucht(LID) o Rolf Hermansson

HÄL

2

3

43

Birgitta o Bertil Moberg

ÅSA

2

2

49

Gun o Stig Carlsson

ÅRE

2

2

48

Maj-Britt Nilsson o Sigvard Wettergren

ZEF

2

2

45

Kaija o Terho Kosonen

SEV

2

-2

52

Siw Pettersson o Peter Elmrin

GRE

2

-3

53

Kerstin o Nils Belfrage

SKT

2

-5

46

Yvonne o Eddie Segerström

MGÅ

2

-5

45

Izel Janson o Conny Molin

KUN

2

-6

41

Gunnel Börjesson o Bosse Andersson

ZEF

2

-6

38

Monica o Christer Gylfe

USK

2

-9

45

Lenah Gustafsson o Lennart Johansson

ZEF

2

-9

45

Anita o Lennart Andersson

PKV

2

-9

45

Ingrid Larsson o Ingmar Olmarker

KUN

2

-10

45

Ulla o Benny Larsson

VPC

2

-14

38

Margaretha Johansson(MGÅ) o Kjell Dahlstedt

SEV

2

-16

36

Gull-Maj Gustavsson o Bengt Eklund

GRE

2

-20

35

Anita Persson o Gösta Andersson

VED

1

-9

47

Barbro Thorell o Stig Andersson

ÅRE

1

-16

38

Lizzie o Bengt Johansson

ÅSA

1

-17

46

Lisbeth Olsson o Rolf Lindvall

VPC

1

-23

37

Anne-Marie o Lars Skoog

VED

1

-23

35

Marianne Jansson (FFP) o Kenth Larsson

MGÅ

1

-24

39

Birgitta Andersson o Rolf Ottosson

ZEF

1

-27

32

Irene Hertzberg o Per Ejbyfeldt

MGÅ

1

-28

36

Lilian o Rolf Olsson

ÅSA

0

-29

36

Britt o Ingmar  Lidell

GRE

0

-32

33

Uppdaterad: 20 NOV 2016 14:34 Skribent: Lennart Wendelöv
Epost: This is a mailto link

Musik på Sommarfesten på Breidablick
 

Postadress:
Onsala Boule Pétanque Klubb - Boule
Lennart Wendelöv, Sjöallén 1
43431 Kungsbacka

Besöksadress:
Lennart Wendelöv, Sjöallén 1
43431 Kungsbacka

Kontakt:
Tel: 030014336
E-post: This is a mailto link

Se all info